Jesteśmy autorską pracownią architektury wnętrz i designu z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się zarówno wnętrzami mieszkalnymi jak i komercyjnymi.

Projektujemy odważnie i nowocześnie, cenimy prostotę i elegancję wynikającą z proporcji i szlachetności materiałów. Dbamy o detal, który wyróżnia i nadaje klasę. Inspiruje nas architektura, sztuka i natura, mamy wiele szacunku dla historii wzornictwa, z radością korzystamy z jej bogatych zasobów używając w projektach obiektów vintage, które wnoszą swój niepowtarzalny rys.
Lubimy eksperymentować i poszukiwać nieoczywistych rozwiązań i materiałów, cenimy dobre rzemiosło, dlatego wspieramy się w naszej pracy wiedzą i doświadczeniem znakomitych wykonawców, którzy pomagają nam realizować często karkołomne projekty.

Jesteśmy przekonani, że przestrzeń w której przebywamy wywiera wymierny wpływ na nasze życie. Dlatego tak ważna jest jej jakość.
Nasze projekty opieramy na wnikliwej analizie architektury, otoczenia i założeń funkcjonalnych, starając się wydobyć ukryte wartości i unikalne cechy, na których budujemy nową przestrzeń. W efekcie powstają przemyślane, przyjazne wnętrza o indywidualnym charterze.

Od 2006r pod szyldem INDOOR powstało kilkadziesiąt projektów przestrzeni prywatnych i komercyjnych, nasze realizacje publikowane są w najlepszych magazynach i portalach wnętrzarskich w Polsce i na świecie. Jako pierwsza polska pracownia otrzymaliśmy nominację do prestiżowej międzynarodowej nagrody EDIDA 2019, zostaliśmy również wyróżnieni przez magazyn Elle Decoration Polska nominacją do nagrody dwudziestolecia magazynu.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia Państwa potrzeb projektowych.
Będziemy pracować razem, żeby stworzyć piękną przestrzeń, która Państwa wyróżni.

Barbara Łaźniewska i Maciek Tarchalski

INDOOR to autorska pracownia projektowa architektów barbary łaźniewskiej i maćka tarchalskiego